David Petráž: Impact Hub je ideálním pracovním prostředím pro flexibilní manažery

Když se David před dvěma a půl lety přestěhoval do Brna, nechtěl pracovat z domova. Představoval si příjemné a klidné místo plné inspirace. Chtěl trávit svůj pracovní čas mezi lidmi, poznat někoho nového a zároveň mít dostatek nezávislosti. Mít možnost pracovat odkudkoliv, volnost ráno zůstat na home-office, ale vždy mít k dispozici pracovní stůl. V brněnském Impact Hubu našel, co hledal. A kdyby se vydal do Prahy, Ostravy či Zlína, může v rámci svého členství využít zázemí i tam.

Jednou sportovec, navždy sportovec

David od malička závodně sportoval. Prošel několika kluby – byl hráč, trenér i rozhodčí, a dokonce pomáhal i s vedením klubu. Bylo proto logické, že chtěl v prostředí sportu zůstat. To se mu povedlo, když společně s kamarádem před 6 lety vymysleli aplikaci EOS, a spojil tak svůj koníček s byznysem.

EOS: Digitální nástroj, který usnadňuje životy sportovním klubům

Jedná se o aplikaci pro sportovní kluby, která jim umožňuje přehledně komunikovat se členy, rodiči dětí a trenéry, spravovat členskou databázi, evidovat platby nebo spravovat přihlášky nových členů. Součástí poskytované služby je taky nový, moderní klubový web, který je na aplikaci napojený a dokáže si z ní automaticky načítat data, která tedy není pro web potřeba už vyplňovat podruhé. Díky této digitalizaci je agenda klubu na jednom místě – bez chaosu excelových tabulek a Facebookových skupin.

Tým EOSu se během šesti let rozrostl ze 2 na 25 zaměstnanců a platformu od té doby začalo využívat bezmála 300 klubů v České republice i na Slovensku. David v současné době vede tým sales&support a věnuje se marketingu. 

Co bude dál? 

Zájem digitalizovat sportovní kluby, spolky, ale i komunity stále narůstá. A to především kvůli tomu, že čas, který by jinak zaměstnanci strávili pohřbení v administrativě, mohou investovat do rozvoje klubu a věnovat se tomu, co jim dává v jejich práci smysl. Kdo by o to nestál? David a jeho tým proto aktuálně usilovně pracují na tom, aby tuhle přidanou hodnotu mohli nabídnout i zahraničním sportovním klubům.

Jak nezůstat na jednom místě?

Davida baví pracovat po boku lidí z různých prostředí a oborů, kteří rozšiřují jeho perspektivu. Díky cestě, kterou si vybral, nemá volného času na zbyt ale na networkování a jeho přínosy nedá dopustit. I proto ho jednou za čas můžete potkat na společném členském obědě nebo na nějaké naší párty, kde je uvolněnější atmosféra a ideální příležitost k navázání nových kontaktů. Na otázku, co má na Impact Hubu nejraději nám odpověděl:

„Užívám si Impact Hub jako celek. Moc mě baví jeho svoboda a flexibilita.“

 

Zajímá vás víc? 

Prozkoumejte web. Omrkněte jejich vtipná videa na Youtube nebo je sledujte na Facebooku, LinkedInu či Twitteru.  Případně se můžete spojit přímo se s Davidem Petrážem, který je naším členem a poskytl nám odpovědi na naše zvídavé otázky.

Zpět na všechny příběhy