Kancelář se vším všudy

Chcete zařízenou kancelář bez starostí? Máme prostory pro jednoho i velký tým s 3měsíční výpovědní lhůtou a flexibilním přístupem. Přijďte se k nám podívat a vyberte si tu, která vám sedne. 

Vyberte si kombinaci, která vám sedne

Kanceláře máme v rozloze od 10 m² do 110 m² a vejde se do nich 1 až 20 lidí. Jejich cena se všemi službami se pohybuje mezi 10.000 - 75.000 Kč bez DPH za měsíc. Umíme ale poskytnout i flexibilní řešení pro větší týmy, vždy se stejnými výhodami. Přijďte se k nám podívat, všechno vám ukážeme a co bude potřeba domluvíme.

Vlastní kancelář s přístupem 24h denně
Zasedací místnosti pro schůzky nebo porady
Tiskárna, scaner i kopírka k dispozici
Přístup na členské a komunitní akce
V ceně jsou úklid, recepce i energie a wifi
Přístup k samoobslužnému baru a odpočinkové zóně
Možnost umístění sídla firmy
Rezervace parkovacího místa

Flexibilní tarif pro firmy

Uzavřená kancelář pro vás není to pravé? Nakombinujte si naše služby podle vašich potřeb a plaťte jen za to, co využijete.

Společně najdeme ideální řešení

Chcete poslat konkrétní cenovou nabídku, doptat se na možnosti nebo si rovnou prohlédnout naše prostory? Napište nám, zavolejte nebo vyplňte formulář a my se vám budeme rádi věnovat.

Shoptet

V Impact Hubu se cítíme jako doma. Super prostředí, atmosféra a hlavně fajn lidi. A máme i skvělou odezvu od našich klientů, se kterými se tu scházíme a vedeme obchodní jednání. Jako bonus oceňujeme dobrou kávu na baru a dog friendly kanceláře. 🙂

Shoptet

Legito

Začínali jsme v Impact Hubu jako firma s pár zaměstnanci, dnes je nás přes 20. Díky perfektnímu zázemí a službám se můžeme soustředit pouze na to důležité a neřešit nic okolo. Unikátní komunita, prostory se skvělým barem a vždy ochotný tým jsou hlavní důvody, proč v Impact Hubu být.

Legito

Narrative Media

S Impact Hubem je naše firma spjatá už od samého počátku. Před 6 lety jsme hledali místo, které nabízí víc než jen obyčejné kanceláře. Kromě vlastního prostoru jsme získali komunitu, zázemí i netradiční příležitosti.

Narrative Media