Pracovní zázemí na míru vašim potřebám

Plnohodnotný pronájem kanceláře nebo flexibilní firemní tarif kompletně přizpůsobený vašim aktuálním potřebám. Ať jste velká firma nebo začínající startup, ať hledáte stabilní profesionální zázemí nebo chcete snížit fixní náklady a platit pouze za to, co využijete. Pro každého z vás máme něco.

Vyberte si kombinaci, která vám sedne

Chápeme, že potřeby se v čase mění. Proto to u nás není buď a nebo; naše služby můžete libovolně kombinovat a kombinaci není problém kdykoliv upravit. Platíte tak jen za to, co doopravdy využijete. Vždy ale dostanete zázemí, o které se nemusíte starat, s energiemi a službami v ceně a s kvalitním wifi připojením. Navíc vám budeme dobrým parťákem ve vašem růstu a rádi vás přivítáme na našich členských a networkingových akcích.

Vlastní kancelář k dlouhodobému pronájmu
Jednorázové vstupy
Zasedací místnosti pro schůzky nebo porady
Tiskárna, scaner i kopírka k dispozici
Přístup na členské a komunitní akce
Občasné zázemí vlastní kanceláře; platíte jen ty dny, kdy ji opravdu využíváte
Coworkingový tarif pro ty, kteří chtějí docházet pravidelně
Konzumace v samoobslužném baru
Možnost umístění sídla firmy
Rezervace parkovacího místa

Společně najdeme ideální řešení

Chcete poslat cenovou nabídku, doptat se na možnosti nebo si rovnou prohlédnout naše prostory? Dejte nám vědět a my se s vámi co nevidět spojíme.

Shoptet

V Impact Hubu se cítíme jako doma. Super prostředí, atmosféra a hlavně fajn lidi. A máme i skvělou odezvu od našich klientů, se kterými se tu scházíme a vedeme obchodní jednání. Jako bonus oceňujeme dobrou kávu na baru a dog friendly kanceláře. 🙂

Shoptet

Legito

Začínali jsme v Impact Hubu jako firma s pár zaměstnanci, dnes je nás přes 20. Díky perfektnímu zázemí a službám se můžeme soustředit pouze na to důležité a neřešit nic okolo. Unikátní komunita, prostory se skvělým barem a vždy ochotný tým jsou hlavní důvody, proč v Impact Hubu být.

Legito

Narrative Media

S Impact Hubem je naše firma spjatá už od samého počátku. Před 6 lety jsme hledali místo, které nabízí víc než jen obyčejné kanceláře. Kromě vlastního prostoru jsme získali komunitu, zázemí i netradiční příležitosti.

Narrative Media