Pracovní zázemí se vším všudy

Chcete zařízenou kancelář bez starostí? Máme prostory pro jednoho i velký tým, vždy s maximálně 3měsíční výpovědní lhůtou a flexibilním přístupem. Přijďte se podívat na naše kanceláře v Cyrilské 7 a vyberte si tu, která vám sedne.

Pro jednoho i pro velký tým

Všechny výhody členství by se nám na jednu stránku nevešly. Nicméně můžete si být jistí, že nabízíme pohodlné, bezpečné a flexibilní zázemí. Vše, co bude třeba, osobně domluvíme.

variabilní podmínky pronájmu i výpovědi
úklid, recepce, tisk i bar, vše zajištěno
reprezentativní prostory pro jednání
24/7 přístup do vlastních i sdílených prostor
servis našeho office manažera
odpočinkové zóny, terasy, lounge

Něco extra

Nemusíte se omezovat pronájmem jedné kanceláře nebo přeplácet poloprázdné prostory. Naše služby lze různě kombinovat a nabízíme zvýhodněné firemní balíčky.

Část týmu může čerpat nárazové coworkingové vstupy, využívat fixní stoly nebo docházet pracovat třeba jen po večerech. Pořád budete pod jednou střechou, ale bez starostí a závazků.

Kompletní řešení na zavolání

Chcete získat bližší informace o pronájmu nebo si rovnou prohlédnout naše prostory? Dejte nám vědět a my se s vámi co nevidět spojíme.

Shoptet

V Impact Hubu se cítíme jako doma. Super prostředí, atmosféra a hlavně fajn lidi. A máme i skvělou odezvu od našich klientů, se kterými se tu scházíme a vedeme obchodní jednání. Jako bonus oceňujeme dobrou kávu na baru a dog friendly kanceláře. 🙂

Shoptet

Legito

Začínali jsme v Impact Hubu jako firma s pár zaměstnanci, dnes je nás přes 20. Díky perfektnímu zázemí a službám se můžeme soustředit pouze na to důležité a neřešit nic okolo. Unikátní komunita, prostory se skvělým barem a vždy ochotný tým jsou hlavní důvody, proč v Impact Hubu být.

Legito

Narrative Media

S Impact Hubem je naše firma spjatá už od samého počátku. Před 6 lety jsme hledali místo, které nabízí víc než jen obyčejné kanceláře. Kromě vlastního prostoru jsme získali komunitu, zázemí i netradiční příležitosti.

Narrative Media

V dobré společnosti

Své místo u nás našly startupy, malé i střední firmy. Najdeme řešení i pro vás. Poznejte část našich nájemníků. Můžeme vás kdykoli propojit.

Meiro

Continero

Shoptet

Cryptomania

Web IT

WIESNER HAGER