Pracovní zázemí se vším všudy

Chcete zařízenou kancelář bez starostí? Máme prostory pro jednoho i velký tým, vždy s maximálně 3měsíční výpovědní lhůtou a flexibilním přístupem. Přijďte se podívat na naše kanceláře v Cyrilské 7 a vyberte si tu, která vám sedne.

Mám zájem

Pro jednoho i pro velký tým

Všechny výhody členství by se nám na jednu stránku nevešly. Nicméně můžete si být jistí, že nabízíme pohodlné, bezpečné a flexibilní zázemí. Vše, co bude třeba, osobně domluvíme.

variabilní podmínky pronájmu i výpovědi
úklid, recepce, tisk i bar, vše zajištěno
reprezentativní prostory pro jednání
24/7 přístup do vlastních i sdílených prostor
servis našeho office manažera
odpočinkové zóny, terasy, lounge

Kompletní řešení na zavolání

Chcete získat bližší informace o pronájmu nebo si rovnou prohlédnout naše prostory? Dejte nám vědět a my se s vámi co nevidět spojíme.

„V Impact Hubu jsme si vytvořili naši první kancelář, která slouží k práci, experimentování s kávou i natáčení videí. Seznámili jsme se tu se spoustou lidí, kteří nám jednorázově i dlouhodobě pomohli a stále pomáhají v našem snažení.“

Aleš Pospíšil, European Coffee Trip

„Máme rádi okolí zdejší atmosféru, bar, ale hlavně naše kanceláře, kde můžeme v klidu pracovat. A naopak, když potřebujeme power nap, najdeme si útočiště na fatboyích. V komunitě je navíc mnoho expertů, se kterými můžeme navzájem sdílet i podporovat.“

Jakub Tížek, Podnikni to!

„Hledali jsme kanceláře se zodpovědným přístupem šetrným k přírodě. Zabydleli jsme se v Impact Hubu. Vždycky když je toho na nás už moc, stačí zajít na bar, potkat další členy, pročistit si hlavu a jsme připravení opět zazářit.“

Tým firmy Waterdrop

V dobré společnosti

Své místo u nás našly startupy, malé i střední firmy. Najdeme řešení i pro vás. Poznejte část našich nájemníků. Můžeme vás kdykoli propojit.

Meiro

Continero

Shoptet

Cryptomania

Web IT

WIESNER HAGER

Léto bez závazků

Nejste si jisti, jak moc budete v létě pracovat? Bez obav, máme pro vás výhodný jednodenní vstup, kterým se k ničemu nezavazujete. Tak přijďte, rádi vás uvidíme!

Chci vědět víc