Společně najdeme ideální řešení

Prohlédněte si nejoblíbenější typy akcí, pro které máme vhodné prostory prověřené časem a uskutečněnými pronájmy. Nechte se inspirovat a spolehněte se, že pronájem proběhne na výbornou.
Zn. zvládneme (téměř) cokoliv.

Pracovní schůzka, týmový meeting nebo pohovor

Potřebujete reprezentativní zasedací místnost, třeba jen na hodinu? U nás je najdete za dobrou cenu.

Workshop, seminář nebo školení

Poskytneme plnohodnotné zázemí a pomůžeme vám i s propagací, přípravou a občerstvením, abyste na své hosty udělali skutečně dojem.

Velká akce pro desítky učastníků

Sháníte velký konferenční prostor pro setkání, přednášku, networkování nebo třeba tiskovou konferenci či hackaton? To jste tady správně.

Oslavy a večírky

Pořádáte soukromý večírek s přáteli nebo opulentní oslavu života? Párty je naše oblíbená kategorie a zařídíme, aby se vám ani vašim hostům nechtělo domů.

Společně to vymyslíme

Vy hledáte vhodný prostor pro svou akci, my ho nabízíme. Teď už se stačí jen spojit. Napište nám, zavolejte nebo vyplňte formulář. Nezáleží na tom; věnovat se vám budeme se stejným zápalem a odhodláním připravit akci, na kterou budete vy i vaši hosté s radostí vzpomínat.

mobile.png

Na telefonu jsme každý pracovní den

od 8:00 do 18:00.

Every weekday

from 8:00 am to 6:00 pm.

Infostolek-A-v2-1

Aneta Brodská

Naše šikovná evenťačka, která udělá vše pro to, aby byl váš pronájem přesně podle vašich představ.

Aneta Brodská

Our savvy event planner will go the extra mile to ensure your rental meets your every expectation.

„Akce v Impact Hubu jsou pro nás pořadatelsky velmi příjemné. Vždy máme připraven servis dle našich požadavků a přátelská atmosféfa Hubu se nese přesně v duchu fungování naší společnosti. Velmi si ceníme modernosti prostor, ale také celkového přístupu.”