Pronajměte si prostor pro svou akci

Ať už potřebujete malou zasedací místnost pro setkání nebo školení, velké konferenční prostory nebo parket pro firemní večírek, jste tu správně. Díky individuálnímu přístupu je u nás možné téměř cokoliv a garantujeme, že od nás budete odcházet nadšení a rádi se budete vracet.

Něco navíc

Prostor je důležitý, ale my umíme i mnohem víc . Zajistíme občerstvení ale i propagaci. A podle potřeby můžeme být k dispozici po celou dobu pronájmu.

Řešení na míru

Pracovní meeting, workshop ale také konference, módní přehlídky nebo natáčení s velbloudem - to všechno jsme už úspěšně uspořádali. Nás žádná výzva nezaskočí.

Blesková komunikace

Rychlost je naše druhé jméno. Stačí zavolat nebo vyplnit nezávazný formulář a bleskově se vám začneme věnovat. Detaily doladíme společně.

Vybírejte podle prostoru

Nekupujte zajíce v pytli a prohlédněte si, jaké prostory můžeme nabídnout. Ať si vyberete jakoukoliv místnost, samozřejmostí je vybavené zázemí a několik možností uspořádání.

Vybírejte podle příležitosti

Vyberte si prostor podle akce, kterou pořádáte. Konference, školení, panelové diskuze, tiskovky nebo jenom pracovní meeting... To všechno už jsme dělali a naši klienti si to nemohli vynachválit.

Zajistíme kvalitní občerstvení

Součástí zapamatováníhodného eventu je i bezchybný catering. Vyberte si z čerstvě připravovaných variací coffee breaku a nenechte své hosty hladovět.

Akci vám zpropagujeme

Rozšiřte své propagační kanály. Vyberte si z našich nabízených balíčků a my dáme o vaší akci vědět našim členům i veřejnosti.

Společně to vymyslíme

Vy hledáte místo pro svůj event, my ho nabízíme. Napište nám, zavolejte nebo vyplňte formulář; nezáleží na tom, věnovat se vám budeme se stejným zápalem a odhodláním. Společně připravíme akci, na kterou budete s radostí vzpomínat.

mobile.png

Na telefonu jsme každý pracovní den

od 8:00 do 18:00.

Every weekday

from 8:00 am to 6:00 pm.

Infostolek-A-v2-1

Aneta Brodská

Naše šikovná evenťačka, která udělá vše pro to, aby byl váš pronájem přesně podle vašich představ.

Aneta Brodská

Our savvy event planner will go the extra mile to ensure your rental meets your every expectation.