Máme volné kanceláře!

U nás s kanceláří získáte také možnosti jak se vzdělávat a networkovat, vstup na zajímavé akce a jednoduchou cestu jak se každý den potkávat s komunitou zajímavých, inspirativních a akčních lidí.
Tohle se moc často nestává, nenechte si tu příležitost ujít.

Inspirativní komunita

Skupina sedmi lidí v Impact Hubu diskutuje u projekce během workshopu.

Virtuální členství, vstup na den bez závazků, hodinový coworking podle vašich potřeb i kanceláře pro startupy a menší firmy. To vše v plně vybaveném zázemí s propojením na členy naší komunity a profesionální podporou týmu včetně našich komunitních manažerek.

Chytrá akcelerace

V našich akceleračních programech vám díky podpoře mentorů a expertů zkrátíme cestu k udržitelnosti a úspěchu. Dopadové i byznysové programy jsou tady pro každý dobrý nápad.

Akcelerační programy

Prostor pro vaši událost

Stylové zasedačky i konferenční místnosti pro až 150 osob, občerstvení od lokálních dodavatelů, čerstvá káva i možnost propagace vašeho eventu na míru.

prohlédnout eventové prostory

Zajímavé akce

Impact Hub MashUp, Impact Hub Planet, Brain&Breakfast i mnoho dalších akcí nejen pro členy, na kterých se můžete bavit, inspirovat i vzdělávat.

Kalendář akcí

Investiční fond PurposeTech

Investujeme kolem 100.000 EUR do nadějných a energických mladých zakladatelů v jejich úplném začátku podnikání. Společně tak tvoříme lepší svět. Stačí silná myšlenka, malý tým a velké odhodlání.

Chci vědět o fondu víc

Chcete se s námi potkat osobně?

Jsme živou komunitou neuvěřitelně inspirativních lidí, parťákem pro fér byznys, místem, kde to dokážete. Je jedno, jestli jste na volné noze, zakládáte startup nebo pracujete v korporaci - máme pro vás židli, místnost k pronájmu i chuť vytvořit společně svět, kde jsou úspěšní lidé zodpovědní a zodpovědní úspěšní. Jdete do toho s námi?

Zuzana Rauscherová, Výkonný ředitel Impact Hub Brno

Domluvte si schůzku

Čerstvé novinky z hubího světa

Začtěte se do příběhů našich členů komunity i akceleračních programů, které vás budou bavit.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Doprava je také zahrnuta v ceně, stejně jako zapůjčení a mytí nádobí.

Objednávky přijímáme nejpozději 5 dní předem, abychom dokázali zaručit výběr z celé nabídky.