Máme volné kanceláře!

U nás s kanceláří získáte také možnosti jak se vzdělávat a networkovat, vstup na zajímavé akce a jednoduchou cestu jak se každý den potkávat s komunitou zajímavých, inspirativních a akčních lidí.
Tohle se moc často nestává, nenechte si tu příležitost ujít.

Inspirativní komunita

Skupina sedmi lidí v Impact Hubu diskutuje u projekce během workshopu.

Vstup na den bez závazků, měsíční coworking podle vašich potřeb, servisované kanceláře nebo flexibilní firemní tarif pro startupy a menší firmy. To vše v plně vybaveném zázemí s propojením na členy naší komunity a profesionální podporou týmu včetně našich komunitních manažerek.

Eventový prostor pro vaši událost

Stylové zasedačky i konferenční místnosti pro až 150 osob, občerstvení od lokálních dodavatelů, čerstvá káva i možnost propagace vašeho eventu na míru.

prohlédnout eventové prostory

Zajímavé akce

Impact Hub MashUp, Meetupy i mnoho dalších akcí nejen pro členy, na kterých se můžete bavit, inspirovat i vzdělávat.

Kalendář akcí

Podpora podnikavosti

Mladí sociální inovátoři, vyřešení bio odpadů pro UGO anebo řemeslná komunita v Ostravě. Věnujeme se podpoře podnikání a podnikavosti v České republice.

Více o podnikatelské podpoře

Investiční fond PurposeTech

Investujeme kolem 100.000 EUR do nadějných a energických mladých zakladatelů v jejich úplném začátku podnikání. Společně tak tvoříme lepší svět. Stačí silná myšlenka, malý tým a velké odhodlání.

Chci vědět o fondu víc

Chcete se s námi potkat osobně?

Jsme živou komunitou neuvěřitelně inspirativních lidí, parťákem pro fér byznys, místem, kde to dokážete. Je jedno, jestli jste na volné noze, zakládáte startup nebo pracujete v korporaci - máme pro vás židli, místnost k pronájmu i chuť vytvořit společně svět, kde jsou úspěšní lidé zodpovědní a zodpovědní úspěšní. Jdete do toho s námi?

Zuzana Rauscherová, Výkonný ředitel Impact Hub Brno

Domluvte si schůzku

Čerstvé novinky z hubího světa

Začtěte se do příběhů našich členů komunity i akceleračních programů, které vás budou bavit.