Mám startup! Značka: hledám investora

Registrace

Informace o akci

Datum 21. 11. 2023 Přidat do iCal
Přidat do Google kalendáře
Čas 17:30-19:30
Vstup Veřejná akce
Vstupné Zdarma – 150Kč
Organizátor Impact Hub Brno Website
Místo Impact Hub Brno, Cyrilská 7, Brno 602 00Mapa

Mít nápad 💡 na podnikání je skvělý začátek, ale přetavit svůj nápad nebo startup do úspěšného byznysu chce trpělivost, a především ze začátku dostatek financí. 💰 Pokud svému nápadu věříte, oslovte investory! Že nevíte jak na to? ⬇

Dorazte na besedu s Davidem Kovalským. David v roce 2010 spoluzaložil společnost, která jako první vyvinula a nasadila mobilní obchodní platformu v sektoru finančního poradenství. V roce 2016 podíl prodal a od té doby předává nabité zkušenosti startupistům nejen v akceleračních programech. V rámci střední Evropy koučuje majitele společností a pomáhá jim nastavit udržitelnou strategii. Je předsedou správní rady neziskové organizace Spirála v Ostravě, zakládajícím členem SoFarm a podílel se na založení investičního fondu PurposeTech.

Nebudete jen poslouchat rady a tipy, můžete diskutovat, ptát se, jakkoliv se interaktivně zapojovat. Jednoduše tak, abyste z Davida dostali co nejvíc potřebných informací: jak a kde najít ty správné investory, jak je přesvědčit o svém geniálním nápadu, jak se na ně připravit, jak s nimi mluvit? Máte už teď konkrétní dotaz? Napište ho rovnou do registračního formuláře, ať se na něj David může předem připravit.

Akce je pro vás, pokud jste:

  • startupisté, kteří přemýšlí nad tím, jak zaujmout investory
  • vizionáři, máte v hlavě myšlenku, vizi a už jen přemýšlíte, kde vzít peníze na realizaci
  • zvědavci, které zajímá svět startupů a chtějí potkat další zapálené lidi

Členové Impact Hubu mají vstup zdarma. Pro veřejnost je vstupné 150 Kč. Nezapomeňte si předem rezervovat své místo.

Akce je také side eventem konference Velvet Innovation.

Registrace Zpět na všechny akce