Pronájem prostoru pro malé jednání, konferenci i party

Hledáte místo pro soukromé setkání nebo veřejné prezentace? Ať už potřebujete malou zasedačku, sál pro velkou konferenci, nebo parket pro firemní večírek, jste tu správně. Pomůžeme vám zorganizovat jakoukoliv akci tak, abyste vy i vaši hosté odcházeli nadšení.

Řešení na míru

Skvělý prostor je důležitý, ale umíme i mnohem víc. Pomůžeme s vhodným uspořádáním, zajistíme občerstvení, techniku i propagaci. Na přípravy rozhodně nebudete sami.

Dost místa pro všechny

3, 8, 12, 50 i 180 lidí. Ať už pořádáte jen malé týmové setkání, komorní workshop nebo velký hackathon, u nás je dost místa pro každého.

Férové počty

Malé zasedačky u nás najdete od 400 Kč, velké prostory od 1000 Kč. Rádi vám připravíme kalkulaci na míru. Férové počty i férové ceny jsou pro nás samozřejmostí.

Společně to vymyslíme

Pošlete nám základní informace o svém pronájmu nebo nám klidně rovnou zavolejte.

Když spolupráce baví nás i vás

Přátelský přístup i profesionální služby jsou pro nás samozřejmostí. Máme za sebou stovky úspěšných akcí a spolupracujeme s velkými firmami i jednotlivci. S radostí se ujmeme i vás.

Co vás bude určitě zajímat

Podívejte se na detailní ceník jednotlivých prostor, nakoukněte pod pokličku nabídce coffee breaku a zjistěte, jak vám můžeme pomoct s propagací vašeho eventu.

Skvělé ceny

V našem ceníku najdete všechny podrobnosti o tom, kolik stojí jednotlivé pronájmy na hodinu, půlden nebo třeba celý víkend.

Kompletní ceník

Coffee break

Součástí perfektního eventu je i bezchybný catering. Naše poctivé, čerstvě připravované variace coffee breaku udělají rozhodně dojem.

Nabídka občerstvení

Marketingová podpora

Chcete být vidět? Pomůžeme vám s propagací vaší akce, připravíme kampaň na míru a oslovíme naše členy i veřejnost.

Propagační balíčky

Všechny možnosti pěkně pohromadě

Najdete nás v centru Brna mezi Křenovou ulicí a Vaňkovkou. Celkem nabízíme 480 m2 zasedacích a konferenčních prostor a vybrat si můžete třeba podle počtu osob.

Otevřít nabídku prostor

Open space

60 - 180

Konferenční místnost

20 - 110

Sky room

12 - 40

Bílá zasedací místnost

12

Žlutá zasedací místnost

12

Červená zasedací místnost

8

Šedá zasedací místnost

8