Načítám Akce

Akce

UX & Agile

Agilně řízené projekty jsou pro UX designéry a výzkumníky stále častější výzvou. Musíme řešit vzájemné neporozumění, problematickou prioritizaci úkolů, chybějící důvěru v týmu a také nedostatek času na UX aktivity, zejména ty výzkumné.

Agilní týmy, kterým chybí UX designér, opakovaně naráží na nedostatek zpětné vazby od uživatelů.

Díky tomuto kurzu pochopíte, jak můžete využít standupy a jiné ceremonie ve svůj prospěch. Jak vysvětlit a obhájit svou roli v týmu a jak během 14 denního sprintu zvládnout výzkum i design. Najděte si své místo v agilním týmů.

Co se naučíte?

UX designéři se naučí, jak agilní prostředí ovlivňuje jejich práci a jak jej můžou naopak využít ve svůj prospěch. Zaměříme se na agilní ceremonie, práci se SCRUM týmem a představíme vám anatomii sprintu.

Pokud jste Product Owner nebo Scrum Master, bude pro vás nejužitečnější zjistit, jak UX designéra zapojit do produktového týmu a jak postupovat, pokud zatím žádného nemáte. Ukážeme vám, jak pracovat s designovými workshopy a jaké má cenu začlenit do vašich týmových aktivit. Naučíme vás, jak používat základní metody výzkumu a také, jak by měla vypadat správná User Story, která zohledňuje potřeby vašich uživatelů.

Tento workshop připravila Tereza (UX designér) a Robert (Agilní kouč).

Jejich medailonky a detailní obsah workshopu si můžete pročíst na webu https://www.uxworkshopy.cz/uxagile.

Organizátor akce

Tereza Kosnarová Venerová

Datum a čas

11. ledna 2019 10:00 - 18:00

Vstupné

Cena pro členy: 4 900 Kč + DPH

Cena pro veřejnost: 4 900 Kč + DPH

Aktualizováno 22. listopadu 2018