Načítám Akce

Neziskovka v černých číslech

Registrace

Informace o akci

Datum 29. 1. 2020 Přidat do iCal  Přidat do Google kalendáře 
Čas 17:00-19:00
Vstupné zdarma
Organizátor Impact Hub
Místo Impact Hub Brno, Cyrilská 7, Brno 602 00Mapa 

Diskuzní setkání na téma, které řeší mnoho organizací v České republice. Pozvali jsme jak zástupce neziskových organizací, tak lidi z byznysu. Společně se pokusíme objasnit, jaké možnosti společensky prospěšné firmy v dnešní době mají, jak nad udržitelností vůbec přemýšlet a jaké kroky k dosažení nezávislosti podniknout.

Diskutovat budou:

David Kovalský – Mentor, Investor and Education Angel

Říká o sobě: „Řídil jsem sám sebe, tým v nadnárodní korporaci a IT startup v financích, který jsem prodal. Dnes vlastním a spoluvlastním několik společností, investuji, mentoruji, konzultuji. Rád vyměňuji mrtvé koně za závodní, zvláště u projektů s přesahem.”

Bronislav Růžička – Mentor, Motorsport & Automotive Consultant 

Říká o sobě: Nikdy nenabízím v tom, co dělám, jen pohodlnou cestu, protože rychlost a jednoduchost všech řešení je většinou o něčem jiném. Z dlouholetých zkušeností, které jsem získal v engineeringu i projektovém vedení v oboru  technického vývoje v automotive a zejména motosportu, vím, že úspěch není jen o výkonnosti a jedinečnosti, ale především o důslednosti. Věřím v sílu týmu, který násobí potenciál jednotlivce, a proto lidi kolem sebe tlačím přemýšlet o tom, co a proč vlastně dělají.

Vstupné je zdarma, registrace nutná, ale blesková → http://bit.ly/neziskovkavčernýchbrno. Aktuální informace najdete v naší Fb události.

Akce proběhne v rámci akceleračního programu pro neziskovky a společensky prospěšné podniky Impact Hub Impact First. Na akci se mimo jiné dozvíte o možnostech Sociálního bankovnictví České spořitelny. Máte zájem o rozvoj své organizace? Napište nám na impactfirst@impacthub.cz!


Hrdými partnery Impact Hub Impact First jsou:

Registrace Zpět na všechny akce

Místo, kde to dokážete

Co je to Impact Hub?

Coworkingové členství

Tarify na pár hodin nebo třeba s neomezeným přístupem 24/7. Vždy s balíkem výhod, které vám usnadní práci.

To vyzkouším

Vlastní kancelář

Všechny služby pod jednou střechou

Pro malé startupy i střední firmy

Propojení s úspěšnou komunitou

To mě zajímá

Akcelerace projektů

Pomůžeme vám rozvinout vaše komerční i společensky prospěšné podnikání, ať už jste v jakékoli fázi.

Nabídka programů