Načítám Akce

Akce

Komunikuj jako leader

Cítíte, že se chcete posunout v komunikaci s lidmi ve svém týmu/ ve své firmě? Přijďte nalézt cestu, jak správně zadávat úkol a jak efektivně dávat zpětnou vazbu.

Jako kouč se často bavím se svými klienty o tom, jak komunikovat se svým týmem. Mluvíme také o tom, jak správně zadat úkol a jak poskytnout zpětnou vazbu, aby daný člověk své chování změnil. Uvědomuji si, že je určitý teoretický základ, který by měl znát a ovládat každý manažer. V rámci tohoto semináře se zaměříme právě na tento důležitý základ, který však mnoho manažerů nezná.

O čem to bude:

Zjistíte, na co nezapomenout a co zohlednit při zadávání úkolů. Na cvičení si ověříte teoretické pochopení.

Interaktivní a zábavnou formou společně pojmenujeme, jak má vypadat efektivní zpětná vazba. Poskytnutí zpětné vazby si rovnou i vyzkoušíte. Společně shrneme, co se dařilo, co se nedařilo.

Jak kurz probíhá:

Všechny kurzy, které realizuji, dělám co nejvíce interaktivně a prakticky. Budu vás zapojovat do diskuze a v poslední hodině si budete rovnou zkoušet rozhovory ve dvojicích. Dobrovolník si bude moci vyzkoušet dát zpětnou vazbu přede všemi, ostatní následně ve dvojicích. Můžete se těšit i na videa s ukázkou rozhovorů, které společně rozebereme. (Na kurzu vás nahrávat nebudu.

Před kurzem se můžete inspirovat mým článkem: 10 důvodů proč zaměstnanci neplní úkoly správně.


Členy Impact Hubu prosíme o vložení kódu „sleva100impacthub“.

Organizátor akce

Hana Holá

Datum a čas

25. ledna 2019 17:00 - 20:00

Vstupné

Cena pro členy: sleva 100 Kč

Cena pro veřejnost: 750 Kč

Aktualizováno 14. ledna 2019