Načítám Akce

Akce

Jak vybrat úsporné (a ekologické) auto

Patříte mezi soukromé kupující nebo majitele firmy či správce vozového parku? Pak se s vámi rád podělím o užitečné informace ohledně výběru auta přesně pro vás a vaše potřeby.

Na co je potřeba při takové investici dát pozor, abyste pak nelitovali? Například dříve platila rada pro toho, kdo měl v plánu jezdit hodně, že se mu vyplatí diesel. Diesel nikdy neměl rád krátké trasy a o to víc to můžeme říct o tom současném, navíc v některých typech provozu jejich úspora není zdaleka taková, jaká se zdá na papíře.

Nemálo lidí nebo firem pak zvolí při nákupu auta nebo pořízení vozového parku řešení, kterého později litují – buď provoz při jejich použití není tak úsporný, jak si představovali, nebo servisní náklady převýšily předpokládané výdaje, případně narážejí na nevýhody daného pohonu.

Rozdíl oproti dřívějším dobám je také v tom, že teď máme k dispozici mnohem více možností. Vyplatí se investovat více do alternativního pohonu? Do jakého provozu se hodí (a ušetří tam) a kde se naopak nevyplatí? Pokud ano, tak v jakém případě? Jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých pohonů? To vše se dozvíte v tomto kurzu.

Jakožto lektor tohoto kurzu mám zkušenosti jak s úsporným stylem jízdy, tak s testováním různých pohonů pro www.usporne.info. Prověřuji reálnou spotřebu aut a vyhodnocuji zvlášť i různé druhy provozu.

Tento kurz je určen pro jednotlivce se záměrem koupit jedno auto, ale také pro majitele firem či správce vozových parků, kteří se zabývají pořízením většího množství vozů, třeba i pro různé účely.

Organizátor akce

Naucmese.cz – Marek Tomíšek

Datum a čas

16. ledna 2019 16:00 - 18:00

Vstupné

Cena pro členy: 500 Kč

Cena pro veřejnost: 500 Kč

Aktualizováno 10. ledna 2019