Načítám Akce

Akce

Impact Hub Planet: Změna myšlení – změna financování

Talkshow Impact Hub Planet zahájíme setkáním nad tématem změn v možnostech financování

Finanční trh reaguje na proměňující se společenské trendy a vznikají nové burzovní segmenty, miliardové fondy i filantropní investice. Nejen banky sledují vzestup sdílené ekonomiky a snaží se prototypovat související služby. Otevírají se tím nové cesty k financování nejen neziskových projektů. Chcete těmto trendům porozumět? Setkat se s experty, začít uvažovat v jiných číslech a zorientovat se v novinkách na poli financování?

Pro aktuální informace sledujte také Facebook události.
Akce je bezplatná a stačí se registrovat.

Program

  • Večerní neformální event
  • Prezentace / Krátký vstup všech účinkujících – Základní informace a aktuality problematiky
  • Řízená panelová diskuse
  • Otázky publika
  • Catering + networking

Řečníci

+ Václav Urbánek, Head of Sales Twisto, který je zodpovědný za rozvoj platební metody tzv. point-of-sale financing,
+ Jiří Humnal, šéf financí Zonky,
+ Adam Šoukal, zakladatel úspěšné fintech Platební instituce Roger,
+ Radka Bystřická, ředitelka neziskové organizace Sdružení VIA, provozuje portály Darujme.cz a Umsemumtam.cz a program TechSoup Česká republika,
+ Petr Vítek, spoluzakladatel Impact Hub Praha a také prvního investičního fondu pro rozvoj společensky prospěšných podniků – Tilia Impact Ventures.

Moderátorem večera bude Dominik Stroukal, český ekonom, expert na kryptoměny, bývalý ředitel Liberálního institutu a bývalý ředitel českého a slovenského Ludwig von Mises institutu a hlavní ekonom společnosti Roklen.


O čem je Impact Hub Planet

Talkshow Impact Hub Planet se zaměřuje na aktuální témata, která rezonují společností a ovlivňují její směřování. Našimi řečníky budou lidé, kteří se nebojí volat po změně a svými projekty přímo měnit náš pohled na fungování běžných věcí. V obecenstvu rádi uvítáme neziskové organizace, společensky prospěšné projekty, startupy a další subjekty s vizí udržitelného byznysu. Chceme společně diskutovat konkrétní témata, která mohou ovlivňovat rozvoj nebo dokonce společenskou změnu v oblasti služeb, obchodu a technologií. Nebude chybět teoretický ani praktický pohled na věc.

Datum a čas

23. ledna 2019 18:00 - 21:00

Aktualizováno 21. ledna 2019