Načítám Akce

Akce

Brain&Breakfast: Ivon a Tino Hrnčiarovi

Brain&Breakfast vznikla proto, abychom se navzájem inspirovali. Abychom si rozšířili obzory, nakoukli za hranice našich oborů a představili si věci z různých perspektiv. Chceme propojovat a poznávat lidi se silným příběhem a dělit se o to zajímavé.

Ivon a Tino Hrnčiarovi

TÉMA

Rodinný byznys se zážitky

Ivon a Tino. Mladý manželský pár ze Slovenska si před šesti lety řekl, že “restaurace jsou nuda”. A tak založili pop-up restauraci Forbidden Taste – koncept večeří na netradičních místech plný tajemství a překvapení. Jídlo nikdy neservírují na talíře a hosté předem netuší, kam na svou večeři jdou. Jak se z dvou marketérů stali průkopníci zážitkové gastronomie? Jde společně skloubit podnikání a manželství? Dá se po stovkách eventů vymyslet ještě něco nového? A proč musí všechno v nejlepším skončit?

O KONCEPTU

Že nevíte, co je Brain&Breakfast? Úspěšný formát ne nepodobný TEDx konferencím, kam zvou jeho autoři zajímavé osobnosti napříč obory. Snídaně probíhá v Praze, ale my ji živě přenášíme, abychom o autorské prezentace nepřišli a průběžně se vzdělávali.

Celé setkání je zdarma a slouží jen k tomu, abyste měli hezčí den. Stačí se registrovat. Sledujte také událost na Facebooku, ať vám neuniknou další zajímavosti.

Organizátor akce

Red Button & Impact Hub

Datum a čas

31. ledna 2019 08:00 - 10:00

Vstupné

Cena pro členy: zdarma

Cena pro veřejnost: zdarma

Aktualizováno 7. ledna 2019