Načítám Akce

Akce

Impact First… then brunch – Správa sociálních sítí pro neziskovky

Zajímá vás, jak na sociální sítě v nezisku a společensky prospěšném podnikání, v čem vám může pomoct náš akcelerační program Impact First a sociální bankovnictví od České spořitelny? Dorazte na náš brunch, dobře se najíte, získáte spoustu hodnotných informací a možnost networkingu.

Program


O Janě:

Jana pomáhá klientům tvořit a šířit obsah jejich firemních profilů na sociálních sítích (primárně na Facebooku, Instagramu, Linkedinu) organicky, přes komunity ve skupinách nebo pomocí placené reklamy. Díky těmto aktivitám se zvyšuje u klientů návštěvnost webu, nákupy v e-shopu, objednávky služeb, ale taky dobré jméno značky.

Dlouhodobě mentoruje marketéry firem a start-upů, kteří dostali na starost sociální sítě, aby z nich vytěžili maximum. Také pořádá jednorázová školení. Absolvovala Digisemestr Jindry Fáborského a Social Media Akademii Elišky Vyhnánkové. Spolupracuje například s konferencemi a veletrhy jako jsou Future Port Prague, Reshoper, e-shopy Adelaide, MimiNu, Boutique Salon Maximus-Královská péče, neziskovkami Zůstaň nad vlivem, Nadace dřevo pro život a dalšími.

Více informací získáte na naší Fb události.

Organizátor akce

Datum a čas

17. září 2019 10:00 - 13:30

Vstupné

Cena pro členy: Zdarma

Cena pro veřejnost: zdarma

Aktualizováno 14. srpna 2019