Načítám Akce

Akce

Impact Hub Share: Agilita a agilní odměňování

Agilní přístup umožňuje firmám rychle se přizpůsobit změnám, zvýšit motivaci zaměstnanců i jejich pocit, že mají vliv na směřování firmy. Chcete vědět jak toho docílit? Zajímá vás, jak zaměstnance spravedlivě odměňovat, aby byli motivováni dělat víc a zároveň to bylo v souladu se zákonem? Nebo vaše firma rychle vyrostla a máte strach, abyste se nestali klasickým korporátem?

Spolupracujete s někým, kdo pro vás vytváří software či jiné předem těžko definovatelné dílo a chtěli byste vědět jak správně nastavit prostředí pro férovu spolupráci a jak tuto spolupráci upravit smluvně? Na co si dát pozor, čemu se vyhnout a na co naopak nezapomenout?

Na tyto otázky a na mnohem více vám odpoví Josef Hajkr, Tomáš Šetina a Sandra Martinková. Čekají vás praktické rady i příklady z praxe. Zjistíte nejen jak na agilní smlouvy a odměňování, ale podíváme se na tematiku i z jiných úhlů, například z pohledu pracovního práva.


Tomáš Šetina, společník v advokátní kanceláři, často řeší právní aspekty nápadů a inovativních projektů, kde vnímá, že právo spíše pokulhává za životem; různé šablony v dokumentech i myšlení kreativitu spíše omezují, než podporují. Odpoutat se od šablon, vzorů a schémat myšlení může podle názoru Tomáše pomoci právě agilita.

Sandra Martínková svým klientům pomáhá chránit a rozvíjet zajímavé podnikatelské nápady a nastavit procesy tak, aby byly v souladu se zákonem a zároveň jim přinesly co nejvíce užitku. Může vám poradit na základě bohaté zkušenosti z praxe s obchodněprávními záležitostmi, ale např. i s agilitou z pracovněprávního hlediska.

 

Josef Hajkr je ostříleným odborníkem v řízení projektů a jejich změn, v čemž má praxi více než 25 let. Vlastní firmu SHINE Consulting a je nadšencem do toho být u zrodu inovací a nástrojů, které uvádí zaryté věci do pohybu.


Registrujte se pomocí formuláře.

Pokud jste člen, máte vstup zdarma.

Jako nečlen si můžete vybrat ze dvou variant:

* jednorázové vstupné stojí 120 Kč

* rozšířené vstupné stojí 300 Kč a spolu s ním získáváte zároveň tarif Connect na jeden měsíc. Jaké jsou jeho výhody?

 

Organizátor akce

Impact Hub Brno

Datum a čas

21. února 2019 18:00 - 20:00

Vstupné

Cena pro členy: Zdarma

Cena pro veřejnost: 120/300 Kč

Aktualizováno 5. února 2019