Načítám Akce

Akce

Dovolte si dělat věci chytře

Workshop je o tom, jak vrátit do podnikání lehkost a nastavit efektivitu v práci i osobním životě. Dozvíte se, jak se dá na věci dívat z jiného úhlu pohledu. Kdy se vyplatí si sednout a zamyslet se. Kdy má smysl trénovat mozek a věci držet v hlavě. A co naopak z ní co nejdříve vysypat.

Pro koho je workshop vhodný?

Pro vedoucí pracovníky, majitele firem, živnostníky i pro ty, kteří se rozhodli, že již je na čase něco změnit a chtějí dělat věci jednodušeji. Každý účastník si odnese konkrétní tip, který okamžitě dokáže aplikovat od praxe.

Co nás čeká?

  1. Vzájemné seznámení a zjištění, co by účastníkům z probíraných témat nejvíce pomohlo, aby konkrétní příklady i tipy byly přímo na míru
  2. Odkud začít úkol, projekt, jak myšlenku uchopit
  3. Trocha teorie a vychytávky z praxe z oblasti plánování, systému, delegování, návyků, kontroly
  4. On-line a off-line tipy a nástroje

Součástí bude i malá ochutnávka toho, jak pomocníky, které používám, hravě uplatníte i Vy. Jedním z nich je myšlenková mapa a její konkrétní použití v praxi a úspory, které přináší (ať časové, tak finanční).


Workshopem vás provede Lenka Černá. Je to blíženec. Oheň. Miluje tanec a svobodu, ale také smysluplnou práci, systém, zajímavé vychytávky jak v podnikání, tak v běžném životě. Vidí souvislosti v projektech, zjednodušení procesů a také jejich vzájemné smysluplné propojení. Vychází ze zkušeností, které získala jak při studiu, tak v oblasti financí, komunikace, obchodu, organizování seminářů, rozjezdu start-upů, vedení týmů a nastavování systémů a procesů u jednotlivců.

Organizátor akce

Lenka Černá

Datum a čas

25. ledna 2018 09:30 - 12:00

Vstupné

Cena pro členy: 390 Kč

Cena pro veřejnost: 490 Kč

Aktualizováno 5. ledna 2018