Načítám Akce

Akce

Workshop: Daňové minimum pro freelancery

Cílem našeho workshopu je, předat vám naše zkušenosti, tak abyste si udělali komplexní obrázek o vašich povinnostech v oblasti daní. Na workshopu zjistíte, jak nejvýhodněji zdanit svoje příjmy. Zda je pro Vás výhodnější použití skutečných výdajů nebo paušálních. Jaké máte jako podnikatel povinnosti a v jakých termínech je plnit (daňové přiznání, přehledy pro pojišťovny).

Dozvíte se, co znamená být plátcem DPH a kdy je to výhodné a proč už možná jste v režimu identifikovaná osoba, aniž byste o tom věděli. Dále probereme rizika, které vám hrozí, když své povinnosti neplníte. V závěru workshopu, projdeme daňové přiznání, tak abyste si jednoduché přiznání zvládli i vy. A pokud budete mít zájem, probereme zaměstnání osob, a jak danit pronájmy nemovitostí, příjmy z akcií, používání aut a další.

Workshop je určen pro všechny freelancery, volnonožce alias OSVČ, kteří chtějí být v obraze v oblasti daní. A pro ty, kteří podnikání teprve plánují, aby věděli, co je čeká a nemuseli se těchto povinností obávat.

Své zkušenosti vám předají manželé Hladilovi: 

Lukáš Hladil je daňový poradce a 14 let projektový manager. Po působení v korporátu se rozhodl pro změnu a od listopadu 2016 přešel na volnou nohu. Nadále řídí projekty, věnuje se analýze a optimalizaci firemních procesů. Začal spolupracovat se svojí manželkou Lucií v oblasti účetnictví a daní. Klientům společně nabízejí nejen standardní vedení účetní agendy, ale i návrh a zlepšení firemních procesů. Lukáš se zajímá o oblast daní, rád pracuje s čísly a vytváří optimalizační modely.

Lucie Hladilová se věnuje účetnictví, ekonomice a financím 20 let. Působila jako účetní, ekonomka a nyní podniká na volné noze. Za svoji praxi se seznámila s mnoha provozy od IT, gastro, maloobchod až po golfová hřiště. Nyní na volné noze spolupracuje se svým manželem, kde mimo standartního vedení účetnictví, s klienty společně hledají, co je pro něj z hlediska financí výhodné. Lucie předává své znalosti a zkušenosti dál začínajícím i fungujícím podnikatelům, tak aby byli tzv. gramotní – aby svým výsledkům rozuměli a aby byli prosperující. V osobním životě se učí aplikovat účetní princip Má dáti – Dal neboli rovnováhu, tak aby skloubila práci, rodinu se třemi dětmi, přátele i koníčky, ke své spokojenosti.

Organizátor akce

Lukáš Hladil a Lucie Hladilová

Datum a čas

11. června 2019 13:45 - 17:45

Vstupné

Cena pro členy: 590 Kč

Cena pro veřejnost: 590 Kč

Aktualizováno 9. května 2019