Flexibilní coworking pro zaměstnance

Hodilo by se vašemu týmu profesionální a kreativní prostředí mimo vaše kanceláře? Hledáte zajímavý zaměstnanecký benefit? Pořiďte si přenosný Business Pass a užijte si inspirativní zázemí a výhody silné komunity.

Neomezený
přístup 24/7

Balíček
členských výhod

Bezplatná účast na hubích akcích

Slevy na pronájmy prostor

Networking a síť ověřených kontaktů

„Business Pass nabízí způsob, jak jednou za čas vystrčit hlavu z kanceláře a načerpat novou energii a zároveň se nezatěžovat zbytečnou administrativou. Business Pass může využívat bez závazků, svobodně a komfortně kdykoli kdokoli z firmy.“

Veronika Rejšková, komunitní manažerka

Službu vám rádi upravíme na míru. Sejdeme se, zjistíme, co potřebujete a podmínky nastavíme tak, abyste mohli naše služby využívat co nejpohodlněji.

Domluvte si schůzku

Nabízíme více než prostor

Eventy

Plánujete konferenci, hackathon nebo speciální prezentační show? Bude nám ctí stát se vaším partnerem a dodat vám profesionální akci na klíč.

Akcelerace

Stojíme za několika úspěšnými akceleračními programy. Víme, jak pracovat s projekty v různých stádiích a umíme vytvořit inkubátor na přání.

Spolupráce

Našim posláním je inspirovat, vzdělávat a hlavně propojovat. Rádi vám představíme ověřené mentory a konzultanty nebo pomůžeme s propagací.